Kurumsal

Enatolian’ın dünyasında oyunculara rol biçilmez; oyuncu takımdaki rolünü kendi belirler. 

Kulübümüz yaklaşık 2 senedir süren birlikteliğin ve hazırlıkların sonucunda 10 Kasım 2020 yılında kulüp başvurusunu gerçekleştirmiştir. Mor ve siyah renklere sahip kulübümüzün adı Anadolu’yu esporun merkezi olarak görme arzumuzdan gelir. Logomuza can veren ve binlerce yıldır bu topraklara ev sahipliği yapan Anadolu Koyunu ise hayatta kalma becerileriyle Enotalian’a örnek olmuştur. Azim ve kararlılığımızı sembolize eder. Enatolian olarak hikayemiz bu şekilde başlar.

Şirket Hakkında

Kurucu ekibimizin spor bilimleri uzmanından doktora, mühendisten yazılımcı ve yöneticilere kadar farklı meslek gruplarından oluşması bir tesadüf değil; birikim ve tecrübenin bir araya geldiği bir topluluk olma özelliği de taşır. Farklı bilgi ve tecrübelerin harmanlanması, en doğru antrenman ve yönetim sistemi oluşturmada yardımcı olur. Enatolian için esporun kabul görmesi, espora başlayanların uzun yıllar bu spora devam edebilmesi ve espora karşı teşvik etmek temel amaçtır. Büyük başarı ancak gelişime katkı sağlayan disiplinler oluşturmak için farklı yaklaşımların ortak bir çizgide buluşmasıyla gerçekleşir. Bu farkındalık Enatolian’ın en büyük motivasyonudur.

 

Enatolian, Ankara’da konumlanmış olsa da farklı illerden sporcu ve antrenörlerin bir araya gelmesiyle marka değeri kazanmıştır. Aile gibi görülen topluluk başantrenör Mustafa Onur Demir ve yardımcı antrenörlerin oluşturduğu antrenman programıyla müsabakalara hazırlanmaktadır.

 

Her spor dalında en önemli noktalardan biri disiplin, diğeri başarıyı taçlandırmaktır. Enatolian bu iki değere ne kadar önem verse de kutsal olan eğlenmektir. Bu oluşumu başlatan herkesin ortak birleştiği nokta birlikte eğleniyor olmaktır. Enatolian bu anlayışı sonuna kadar sürdürecektir.

 

Yönetim

ENATOLIAN_YONETIM_ALI_KOYUNCU copy.png
Ali Koyuncu
ENATOLIAN_YONETIM_MUSTAFA_ONUR_DEMIR.png
M. Onur Demir
ENATOLIAN_YONETIM_ZIYA_MERT_TELLI copy.p
Ziya Mert Telli